Oferta

Dekoloryzacja + koloryzacja 200 minut

Cena: 250 zł - 450 zł

REZERWUJ

Opis

Oszacowanie czasu i kosztu usługi dekoloryzacji wymaga uprzedniej konsultacji telefonicznej. 

Jeżeli włosy były wcześniej farbowane farbami metalicznymi (drogeryjne) uzyskanie zamierzonego efektu nie zawsze będzie możliwe podczas jednej sesji.

W przypadku rezerwacji on-line usługi dekoloryzacji prosimy o kontakt telefoniczny w celu omówienia zabiegu, kondycji włosów oraz możliwości w zakresie usunięcia pigmentu z włosów.

Dekoloryzacja przy użyciu dekoloryzatora jest najczęstszą formą usuwania pigmentu z włosów. Dzięki pozbyciu się pigmentów sztucznych jak i naturalnych uzyskujemy rozjaśnienie. Podczas tego procesu uwydatniają się tak zwane 'ukryte pigmenty', od czerwonych przez pomarańczowe, aż do żółtych. Żółte pigmenty są najcięższymi pigmentami do usunięcia. Proces wymaga czasu, wiedzy i umiejętności. Na włosy po rozjaśnieniu nakładana jest farba lub toner z kontra kolorem, który neutralizuje niechciane refleksy. Czasami aby uzyskać wymarzony efekt potrzebne są dwa lub trzy zabiegi. Najciężej usuwa się pigmenty z farb metalicznych (często farby drogeryjne). Przy dekoloryzacji włosów po produktach ziołowych typu henna, efekt dekoloryzacji to zielone włosy nie reagujące na kontra kolory.